Adwokat Legnica - Beata Matysek

Kancelaria Adwokacka Beata Matysek Kancelaria Adwokacka Beata Matysek Kancelaria Adwokacka Beata Matysek
sprawiedliwość jest stałą i niezmienną wolą przyznania każdemu należnego mu prawa

Współpracownicy

Radca prawny Zofia Matysek

absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikacja prokuratorska, praktyka w Prokuraturze Rejonowej w Legnicy do 1977 r., wpis na listę radców prawnych - obsługa przedsiębiorstw państwowych, jednostek samorządu terytorialnego i spółdzielni pracy, od 1992 r. indywidualna Kancelaria Radcy Prawnego.

Adwokat Joanna Palko

absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego - kierunek: prawo, w 2016 r. ukończyła Studia Podyplomowe Prawa Inwestycyjnego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, egzamin zawodowy złożyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, zarządca nieruchomości, wolontariuszka Stowarzyszenia Sieć Obywatelska Watchdog Polska, działającego na rzecz jawności życia publicznego.


Śp. Adwokat Marek Matysek

absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikacja sądowa w Opolu, praktyka w Sądzie Rejonowym w Opolu i Namysłowie - asesor sądowy, praktyka w Prokuraturze Powiatowej w Legnicy - prokurator rejonowy do 1975 r., radca prawny do 1979 r., a następnie praktyka adwokacka w Zespole Adwokackim w Jaworze od 1979 r. oraz w Zespole Adwokackim nr 1 w Legnicy, od 1989 r. indywidualna Kancelaria Adwokacka w Legnicy. Zmarł 25 listopada 2020 roku. 

{/literal}