Adwokat Legnica - Beata Matysek

Kancelaria Adwokacka Beata Matysek Kancelaria Adwokacka Beata Matysek Kancelaria Adwokacka Beata Matysek
sprawiedliwość jest stałą i niezmienną wolą przyznania każdemu należnego mu prawa

Współpracownicy

Adwokat Marek Matysek

absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikacja sądowa w Opolu, praktyka w Sądzie Rejonowym w Opolu i Namysłowie - asesor sądowy, praktyka w Prokuraturze Powiatowej w Legnicy - prokurator rejonowy do 1975 r., radca prawny do 1979 r., a następnie praktyka adwokacka w Zespole Adwokackim nr 1 w Jaworze od 1979 r. oraz w Zespole Adwokackim nr 1 w Legnicy, od 1989 r. indywidualna Kancelaria Adwokacka w Legnicy.

Radca prawny Zofia Matysek

absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikacja prokuratorska, praktyka w Prokuraturze Rejonowej w Legnicy do 1977 r., wpis na listę radców prawnych - obsługa przedsiębiorstw państwowych, jednostek samorządu terytorialnego i spółdzielni pracy, od 1992 r. indywidualna Kancelaria Radcy Prawnego.

Adwokat Joanna Palko

absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego - kierunek: prawo, w 2016 r. ukończyła Studia Podyplomowe Prawa Inwestycyjnego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, egzamin zawodowy złożyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, zarządca nieruchomości, wolontariuszka Stowarzyszenia Sieć Obywatelska Watchdog Polska, działającego na rzecz jawności życia publicznego.

{/literal}